Aktivizam, Nekategorizirano

Online radionice Eksperimentalne digitalne animacije i Virtualne slikovnice

Udruga KA-MATRIX nastavlja s provedbom projekta “Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost”. Na redu je prva radionica trećeg modula Eksperimentalne digitalne animacije koja će se održati 18. veljače 2022. u 12:20 sati, te druga radionica drugog modula koja slijedi 19. veljače, s početkom u 15 sati. Petnaesta radionica izrade Virtualne slikovnice održat će se 19. veljače, s početkom u 18 sati.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinacirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda“.
Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.
Partner na projektu je umjetnička organizacija Format C.

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX.