Aktivizam, Nekategorizirano

Tri online radionice u sklopu projekta ‘Podijeli svoju priču’

Udruga KA-MATRIX će ovaj tjedan, 17. i 19. studenog, održati tri radionice u sklopu projekta ‘Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost’.

Deseta i jedanaesta radionica ‘Dnevnika poezije’ održat će se u srijedu, 17. studenog, u 18 sati i 19. studenog, u 17,45 sati. Na radionicama ‘Dnevnika poezije’ nastavlja se s kreiranjem poezije upotrebom poetry slam metode.

U petak, 19. studenog, s početkom u 19,30 sati, održat će se osma radionica stvaranja virtualne slikovnice kroz modul ‘Suradnjom do knjige’.

Još uvijek nam se stignete pridružiti prijavom na info@ka-matrix.hr i pozivom na 095/444-6880.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.
Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.