Aktualno, Nekategorizirano

Trinaesta radionica Dnevnika poezije u sklopu projekta “Podijeli svoju priču”

Udruga KA-MATRIX će održati trinaestu radionicu Dnevnika poezije u četvrtak 2. prosinca 2021. s početkom u 16:15 sati, navodi se u priopćenju.

Radionice se odvijaju kroz tri modula, a trenutno je u provedbi drugi modul “slam poetry” koji sačinjava ukupno osam radionica.

Za sudjelovanje se mogu prijaviti svi zainteresirani do 25 godina na info@ka-matrix.hr i/ili broj mobitela: 095/444-6880.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta “Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX.