Aktivizam, Nekategorizirano

Osma online radionica Dnevnika poezije

30. listopada 2021. s početkom u 11:30 h održati će se osma radionica Dnevnika poezije kroz projekt „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“. Nastavljamo sa stvaranjem poezije koristeći metodu slam poetry (pjesnički perfomance pred publikom), navodi se u priopćenju udruge KA-MATRIX.

Zainteresirani mogu prijaviti sudjelovanje prijavom na e-adresu:  info@ka-matrix.hr ili putem mobitela 095/4446880.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstava osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Nositelj projekta je udruga KA-MATRIX. Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.