Aktualno, Nekategorizirano

Udruga KA-MATRIX započinje prvu radionicu izrade virtualne slikovnice

Udruga KA-MATRIX provodi projekt ‘Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost’ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. U petak, 16. srpnja, s početkom u 19 sati, putem online platforme BigBlueButton održat će se prva radionica u sklopu aktivnosti ‘Moja priča kroz virtualnu slikovnicu’.

Radionica uključuje grupni i individualni rad, razmjenu iskustva, usvajanje različitih tehnika pisanja i ilustriranja što će na kraju rezultirati i izrađenom virtualnom slikovnicom prijavljenih polaznika.

Projekt ‘Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost’ ugovoren je za sufinanciranje na pozivu Umjetnost i kultura online.

Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kn i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00kn.

Više o radionici pronađite na KA-MATRIX – Facebook!