Aktivizam, Nekategorizirano

KA-MATRIX poziva mlade na sedmu online radionicu Dnevnika poezije

U srijedu, 20. listopada 2021. s početkom u 19:00 sati održati će se sedma radionica Dnevnika poezije putem platforme google meet, navodi u pozivu udruga KA_MATRIX.
Na prethodnoj radionici započeli smo sa stvaranjem poezije koristeći metodu poetry slam ( izgovaranje riječi pred živom publikom).
Radionice su predviđene za sudionike do 25 godina starosti.
Još uvijek nam se stignete pridružiti prijavom na e-adresu:  info@ka-matrix.hr , pozivom na 095/444-6880 ili putem linka: https://forms.gle/QpZrXzmSd4emqpVW9  -zaključuje se u pozivu.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.
Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstava osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Nositelj projekta je udruga KA-MATRIX. Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.