Aktualno, Nekategorizirano

Udruga KA MATRIX i FORMAT C nastavljaju s provedbom radionica eksperimentalne digitalne animacije

Udruga KA-MATRIX i umjetnička organizacija FORMAT C nastavljaju s provedbom radionica eksperimentalne digitalne animacije za polaznike drugog i trećeg modula.

01.04.2022. godine u 12:20 h putem online platforme BigBlueButton voditelji Dina Karadžić i Vedran Gligo (FORMAT C), održati će šestu radionicu trećeg modula, a u subotu 02.04.2022. od 15:00 h petu radionicu drugog modula. Sve radionice održavaju se besplatno za polaznike/ce, a radi se na tehnikama stop animacije. Završni radovi polaznika sva tri modula biti će objedinjeni u kratkom filmu koji će se predstaviti javnosti u svibnju ove godine.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX.