Aktualno, Nekategorizirano

Deveta radionica stvaranja virtualne slikovnice

U subotu, 4. prosinca 2021. s početkom u 12:00 sati, održati će se 9. radionica stvaranja virtualne slikovnice čime se nastavlja naš drugi modul „Suradnjom do knjige“ na kojem polaznici imaju priliku učiti o različitim tehnikama pisanja i ilustriranja, surađivati jedni s drugima i time raditi na stvaranju još jedne virtualne slikovnice, navodi u pozivu udruga KA-MATRIX.

Pridružite nam se pozivom na broj 095/4446880 ili slanjem maila na: info@ka-matrix.hr. Prijave su otvorene za sve osnovnoškolce.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX.