Aktualno, Nekategorizirano

Peta radionica online Dnevnika poezije

U srijedu, 6. listopada 2021. s početkom u 19:00 sati, putem online platforme Google meet-a održat će se peta radionica Dnevnika poezije uz stručno vodstvo mladog pjesnika Tomislava Augustinčića, navodi u pozivu KA-MATRIX.

Ovo je zadnja radionica na kojoj se stvara poezija metodom erasure poetry (poezija stvorena brisanjem riječiiz postojećeg teksta). Aktivnost se nastavlja i dalje kreiranjem poezije uz primjenu metode poetry slam (izgovorena riječ pred živom publikom). Radionice su predviđene za 7 sudionika do 25 godina starosti. Još uvijek nam se stignete pridružiti prijavom na info@kamatrix.hr, pozivom na 095/444 6880 ili putem linka: https://forms.gle/U1h72mBvVdck61Lh7

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna. Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.