Aktualno, Nekategorizirano

Izložba Lito 2020: Mladi umjetnici o utjecaju pandemije na ljeto

U srijedu, 2. rujna, u 20 sati u Klubu Zona otvorit će se izložba radova mladih dizajnera i umjetnika na temu utjecaja pandemije COVID-19 na ljeto. Izložba “Lito 2020” bit će otvorena do sredine rujna.

– Na poziv da, za vrijeme karantene, u različitim medijima izrade radove na temu utjecaja pandemije na naše omiljeno godišnje doba, mladi dizajneri i umjetnici iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine poslali su više od 30 kreativnih ilustracija, plakata, animacija i fotografija od kojih većina i u aktualnim okolnostima izmami osmijeh – objašnjavanju iz studentske udruge Dizajn vizualnih komunikacija DVK, napominjući da će se na otvaranju izložbe poštivati epidemiološke mjere. (Info zona)