Aktivizam, Nekategorizirano

Knjižnica Halubajska zora objavila kalendar čitateljskih radionica i pričaonica za ožujak

Javna ustanova Narodna knjižnica i čitaonica Halubajska zora nastavlja sa zanimljivim čitalačkim programima i u mjesecu ožujku kojima je cilj poticanje čitanja kod djece, mladih, nezaposlenih, osoba starijih od 54 godine i osoba s invaliditetom. Ovaj mjesec u okviru čitateljskog kluba „V Book“ kreću i RADIONICE KREATIVNOG PISANJA!! U nastavku donosimo detalje svakog pojedinog programa, kome je isti namijenjen i termine održavanja te ovim pute pozivamo sve zainteresirane ciljane skupine s područja općine Viškovo da se prijave!! – navodi se na stranici općine Viškovo. 

Čitateljska radionica 54+, namijenjena osobama od 54 godine i više.
Radionica „Mali čitateljski kutić“ namijenjena djeci školskog uzrasta od 7 do 13 godina
„Pričaonica za najmlađe“ namijenjena djeci predškolskog uzrasta od 4 do 7 godina
Čitateljski klub „V Book“ namijenjen mladima od 14 do 25 godina
Čitateljski klub „V Book“ namijenjena osobama s invaliditetom
Čitateljski klub „V Book“ namijenjen je nezaposlenim osobama koje su prijavljene u evidenciju nezaposlenih pri HZZ-u

Sve detalje o pojedinim radionicama i načinu prijave te vremenu i mjestu održavanja možete pročitati OVDJE

Kalendar

Planirani programi provode se u okviru EU projekta „Halu Book“ – programi poticanja čitanja na području općine Viškovo koji je odobren za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda  u okviru poziva „Čitanjem do uključivog društva“ (UP.02.1.1.15).