Aktivizam, Nekategorizirano

KVIZORAMA – kviz za srednjoškolce

kvizorama“Dragi srednjoškolci, udruge K.V.A.R.K. i Vrtuljak Vas pozivaju na kviz općeg znanja za srednjoškolce „Kvizoramu“. Kviz se sastoji od kategorija poput opće kulture, znanosti (biologija, kemija, fizika), glazba i film, povijest i geografija, sport itd. Za prijavu je potrebno poslati naziv ekipe, ime i prezime članova (njih 4) i kontakt broj na e-mail adresu udruga.vrtuljak@gmail.com do četvrtka 9. studenoga 2017. u 20 sati.

Navratite do Kluba kulture i odmjerite znanje s vašim vršnjacima, dobro se zabavite uz glazbene hitove i naučite nešto novo.  Glazbenu podlogu će osigurati mladi DJ-evi Kluba kulture” – stoji u pozivu udruga.

Za sve informacije i pitanja možete posjetiti facebook stranicu „Kvizorama“
https://web.facebook.com/Kvizorama/