Aktivizam, Nekategorizirano

Libela slavi 10 godina rada //otpora patrijarhatu

I tako… Teško je i nama samima povjerovati, ali prošlo je već 10 godina otkad je Libela ugledala svjetlo dana. Veliki deseti rođendan valja (ne)dostojanstveno proslaviti pa vas pozivamo da nam se pridružite na velikom partiju u subotu, 14. rujna od 19 sati u No Sikirikiju, stoji u objavi udruge Libela.

10 godina educiramo o feminizmu, 10 godina propitkujemo sustav i svakodnevicu – 10 godina prkosno pružamo otpor patrijarhatu. Tu smo učile kako se aktivirati, tu smo stvarale prijateljstva, tu smo razrađivale puno drugih dobrih feminističkih ideja.

Ako smo vas nekako okrznule svih ovih godina (bilo čitateljski, bilo suradnički), navratite u No Sikiriki da se prisjetimo, nazdravimo, popričamo i zaplešemo Libeli u čast.

Čekamo vas od 19 sati (pa stignu i one_i kojima nije do kasnonoćnog partijanja). Nudimo rakiju dobrodošlice, a bit će i ograničena količina ruksaka i cekera s “10 godina otpora patrijarhatu” motivom.