Aktivizam, Nekategorizirano

Manifestacija ‘Odvalimo se poezijom’ pomaže beskućnicima

Pjesnička okupljanja ‘Odvalimo se poezijom’ vraćaju se za sada na otvorene prostore. Idući susret zamišljen je na zagrebačkom sajmu Hrelić, u nedjelju 12. prosinca 2021. godine, od 8 sati do 12 sati, i humanitarnog je karaktera!

Na sajmu će se unajmiti mali prostor u dijelu sajma gdje se prodaju knjige, odjeća i ostala raznolika roba; čitat će se cijelo jutro i prodavati pjesničke knjige.
Dođite pročitati koju pjesmu socijalne tematike i ponesite i darujte jednu – dvije knjige, prodavat ćemo ih po cijeni koju odredite; ideja je da doniramo neku knjigu koju volimo, da darujemo ono što i sami smatramo vrijednim.

Sve što se skupi od prodaje knjiga ide “Humanitarnoj udruzi fajter” koja izravnim djelovanjem pomaže život beskućnika. Prodavat će se i časopis “Ulični fajter” po simboličnoj cijeni.

Facebook događaj