Aktualno, Nekategorizirano

‘Žar ptica’ ide u posjet malim bolesnicima

osmjehom-do-zdravlja-smanjena-619x464Tradicionalna humanitarna akcija Gradskog kazališta Žar ptica ‘Osmijehom do zdravlja’, ove se godine po 18. put održava od 6. do 12. rujna.

U četvrtak, 6. rujna, u 10 sati, prve će posjetiti male bolesnike na KBC Rebro na Odjelu pedijatrije, gdje će glumac Marko Hergešić, družeći se s djecom, izvesti predstavu ‘Pustolovine baruna Munchausena’.

S poznatim svjetskim putnikom i njegovim izmišljenim avanturama od borbe sa strašnim vukom do leta na topovskoj kugli, družit će se i u drugim bolnicama po planu koji slijedi, sve do Instituta za tumore gdje će biti izvedena predstava ‘Ti i ja mali medo’ s Berislavom Tomičićem i Vesnom Ravenšćak Lozić.

‘Osmijehom do zdravlja’ odvija se prema sljedećem rasporedu:

6. rujna u 10:00 Pedijatrija KBC Rebro

11:30 Onkologija KBC Rebro

7. rujna u 10:00 Centar za odgoj i obrazovanje slijepih i slabovidnih Vinko Bek

10. rujna u 13:30 Dječja bolnica Srebrnjak

11. rujna u 11:30 Dječja bolnica Klaićeva

12. rujna u 11:00 Onkološki dječji odjel na Institutu za tumore