Aktivizam, Nekategorizirano

“Mars je daleko” – Dan planeta Zemlje u dvorištu Rojca

U petak 22. travnja, od 18 sati pa do ponoći, u unutrašnjem dvorištu Rojca obilježava se Dan planeta Zemlje događanjem „Mars je daleko“ koje organizira Savez udruga Rojca, navodi se na stranici https://rojcnet.pula.org.

Ove godine, fokus stavljamo na štetne utjecaje modne industrije, koja je odgovorna za 8% ukupne emisije stakleničkih plinova. Iz tog razloga u sklopu događanja održat će se Veštit buvljak na otvorenom s čak 10 izlagača, a sve uz glazbeni program za koji je zadužen Heavy Duty Sound System.

VEŠTIT BUVLJAK

Second-hand buvljak koji se održava petkom u DC-u Rojc. Pokretačica i organizatorica Anika Derocchi prepoznala je da u Puli postoji potreba za razmjenom rabljene robe koja je unikatna i pristupačna. Sada će se Veštit buvljak prvi put održati na otvorenom, uz rekordnih 10 izlagača, uključujući i robu namijenjenu dečkima.

GLAZBENI PROGRAM pogledajte na stranici https://rojcnet.pula.org/