Aktualno, Nekategorizirano

Mladi svjetski putnik priča o zemljama trećeg svijeta

aldo_foto_02U četvrtak, 10. svibnja, u 19:30 sati u Klubu Zona mladi svjetski putnik Aldo Franičević održat će predavanje “Turizam, rad i život u zemljama trećeg svijeta”. Pričat će o dva mjeseca koja je proveo radeći u školi u Keniji i putovanju u Nepal te će prepričati vlastita iskustva u tim dvjema atraktivnim i relativno nerazvijenim zemljama Azije i Afrike, najavljuju iz Info zone.

– Mnoštvo priča i fotografija uz trikove za putovanja na destinacije tog tipa koje sam naučio na vlastitoj koži činit će cjelinu koja će slušateljima dati cjelovitu sliku o specifičnostima putovanja izvan Europe te im pomoći ukoliko se odluče sami otići u sličnu avanturu – najavljuje predavanje ovaj mladi svjetski putnik koji je u prethodnih deset godina obišao više od 30 država na pet kontinenata, radio u Keniji, SAD-u i u baltičkim zemlja, a zadnjih osam godina piše blog te za kraj godine najavljuje i prvu putopisnu knjigu.