Aktualno, Nekategorizirano

Alkemija na Književnoj čajanki, petak, 4. studenog u 20 sati, klub Zona, Split

Izvor i foto: Info zona

Nova Književna čajanku u Klubu Zona održat će se u petak, 4. studenog u 20 sati, a tema će biti Alkemičar Paula Coelha. Roman je nadahnuo milijune ljudi širom svijeta koji su u jednostavnoj priči prepoznali mnoge životne poruke i mudrosti.

– Alkemičar će sigurno nadahnuti i sudionike Književne čajanke. Stara, mudra izreka kaže da nema glupih pitanja… Ali, ima teških pitanja na koja nikada ne dobijemo odgovor… Ili pak dobijemo? Saznajmo u petak što se događa na putu Alkemije, ali ne bez kemije čaja i kolača – poručuju Djevojke koje čitaju.

Tri mlade profesorice jezika, Ivana Bartulović, Lukrecija Perišić i Maja Radilović, pišu osvrte na književna djela za svoj blog Djevojke koje čitaju (thegwr.wordpress.com), a od listopada u Klubu Zona organiziraju Književne čajanke.

Neformalna književna druženja uz čaj nisu opterećena dinamikom te nije potrebno nikakvo predznanje o književnoj kritici.