Aktualno, Nekategorizirano

O Lateksu i haljini: posveta fetish i queer umjetnicima

22496072_1841016849246148_3823987500185667831_oOvomjesečno izdanje Turbine – Turbo tribine, koje će se održati u Mochvari 25. listopada 2017. u 20 sati, pružit će dobrodošlicu gostima iz udruge Flamingo i prateće umjetničke platforme House of Flamingo te udruge Mala performerska scena, povodom nadolazeće DRAGram umjetničko-kulturne manifestacije, kao i 6. izdanja Bestiaruma – najvećeg fetish-art tuluma u regiji.

Gosti: IVAN PAVLIĆ (Zagreb). MARINO SOREL (Zagreb), IVAN KRALJ (Zagreb).
Moderira i vodi: TOMISLAV ČANKOVIĆ (Zagreb).

Osim povijesti, svrhe i važnosti tih manifestacija, obuhvatit će se funkcija udruge Flamingo i udruge Male performerske scene te njihovi dosadašnji uspjesi i budući projekti/ciljevi, kao i još uvijek nedovoljno afirmirani suvremeni oblici queer i fetish umjetničkih izričaja te njihove prostorno-vremenske mogućnosti i ograničenja u hrvatskom i regionalnom kulturnom kontekstu. Razgovor će za znatiželjne oči pratiti izložba fotografija s prijašnjih događanja.

Više: Mochvara