Aktivizam, Nekategorizirano

Od ideje do svijeće – radionica izrade skulpturalnih svijeća by UP Candle Design

Održivi otok / Sustainable Island u četvrtak i petak, 13. i 14. travnja u galeriji Monade organizira radionicu OD IDEJE DO SVIJEĆE_radionica izrade skulpturalnih svijeća by UP Candle Design.  Radionica je besplatna, a broj mjesta ograničen. Rezervirajte svoje mjesto na: tena.mustac@gmail.com.

Na dvodnevnoj radionici „Od ideje do svijeće“ polaznici će se uz teorijski dio te praktične vježbe upoznati i proći kroz cjelokupni kreativni i proizvodni proces te specifičnosti izrade skulpturalnih svijeća; od kreativnog procesa dizajniranja modela do izrade prototipa tehnologijom 3D printanja, izrade alata potrebnih za proizvodnju te u konačnici izrade finalnog proizvoda.

Radionicu vode proizvođači organskih i skulpturalnih svijeća UP Candle Design iz Kastva.

Aktivnost se događa u sklopu projekta Ambulanta SPARK, kojeg je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Projekt se provodi zajedno s partnerima Platforma Hvar, udruga Trim, udruga Pjover te LAG Škoji.

Facebook najava