Hrvatska, Nekategorizirano

Otvoren najveći natječaj u okviru EU programa Građani, jednakost, prava i vrijednosti (CERV)

Najveći poziv za podnošenje projektnih prijedloga u okviru programa Građani, jednakost, prava i vrijednosti otvoren je do 29. ožujka 2022.
Natječaj za prijavu projektnih prijedloga organizacija civilnog društva u području zaštite i promicanja vrijednosti Unije otvoren je za prijavu do 29. ožujka 2022.

Najveći i najambiciozniji poziv za podnošenje projektnih prijedloga u okviru Programa Građani, jednakost, prava i vrijednosti (CERV), s proračunom od 51 milijun eura objavljen je na portalu Funding and Tender Opportunities (šifra poziva: CERV-2022-CITIZENS-VALUES).

Svrha poziva je odabrati i podržati ograničeni broj organizacija u zemljama članicama koje će raditi na jačanju kapaciteta velikog broja organizacija civilnog društva aktivnih na lokalnoj, regionalnoj i/ili nacionalnoj razini u područjima koja pokriva CERV program, uključujući i kroz pružanje financijske potpore tim organizacijama.

Više detalja potražite u tekstu poziva.