Aktualno, Nekategorizirano

Otvoren natječaj za dodjelu financijskih sredstava u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga

natjecajiMinistarstvo zdravstva, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku i Ured za suzbijanje zlouporabe droga raspisali su Natječaj za za dodjelu financijskih sredstava u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga za 2018. godinu.

Na natječaj pravo prijave imaju udruge koje su upisane u Registar udruga Republike Hrvatske i djeluje na području Republike Hrvatske najmanje 1 godinu te djeluje u jednom od prioritetnih područja aktivnosti raspisanih natječajem što treba biti razvidno iz Statuta udruge odnosno registrirane djelatnosti upisane u Registar udruga.

Rok za podnošenje do 27. travnja 2018. godine.

Više o natječaju ovdje