Aktualno, Nekategorizirano

Otvoren natječaj za one koji se bave inkluzijom i integracijom

EPIM-Visual-4-FB-1200x630-APPLY-NOW-1024x538Europski program za integraciju i migraciju (EPIM) i Impact Hub su otvorili natječaj za one koji se bave inkluzijom i integracijom. Traže se socijalno inovativna rješenja (projekti, procesi, usluge i prakse) koja se bave izazovima uključivanja mladih migranata u društvo. Rok za prijavu je 31. srpnja.

Odabrat će se do 8 rješenja koja će se uskladiti s zainteresiranim dionicima za prilagodbu rješenja u Belgiji, Češkoj, Francuskoj, Italiji, Portugalu ili Švedskoj. Potpora za skaliranje/prijenos rješenja je 30 tisuća eura.

Podnositelji zahtjeva koji podnesu zahtjev do 31. srpnja 2018. dobit će prve povratne informacije i mogućnost da poboljšaju svoju prijavu na temelju povratnih informacija do konačnog roka 15. rujna 2018.

Više informacija pročitajte OVDJE.