Aktivizam, Nekategorizirano

Otvoren Poziv za 5. generaciju praktičarki i praktičara socijalnih inovacija

Inicijativa mladih za ljudska prava organizira besplatni online edukacijski program ‘Praktičar_ka socijalnih inovacija’ namijenjen mladima između 18 i 30 godina koji su na završnim godinama studija ili su ih nedavno diplomirali, a trenutno nisu zaposleni u struci. Cilj ove edukacije je ponuditi osnovna znanja, vještine i stavove koji će mladima omogućiti da dizajniraju, razviju i implementiraju vlastite socijalne inovacije. Program je uspješno izveden četiri puta te je u njemu do sada sudjelovalo preko 100 mladih iz cijele Hrvatske, a ovo je Poziv za petu, te ujedno i posljednju generaciju praktičara i praktičarki.

Rok za prijavu je 18.9. do ponoći.

Link za prijavu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDsPm-CFT3tVMaaCFMsHgVSKfs9rLAyi4f-zHTXn09rnBV3Q/viewform

Trajanje programa je od 27.9. do 1.12.2022. (150 radnih sati)

Sve informacije dostupne su na: www.yihr.org