Hrvatska

OVU SUBOTU NE PROPUSTITE: 7. OPEN STAGE – OTVORENA VEČER PERFORMANSA !

Cirkus Kolektiv vas poziva ovu subotu na 7. Open stage, otvorenu večer performansa!

„Open stage“ je cjelodnevna manifestacija u kojoj zainteresirani afirmirani i neafirmirani umjetnici prezentiraju svoje kreativno stvaralaštvo iz područja različitih izvedbenih umjetnosti s naglaskom na suvremeni cirkus, u trajanju do 10 minuta. Program se sastoji od više kratkih točaka koje izvode pojedinci ili grupe.

Manifestacija će se održati u subotu 18.5. na Maloj sceni Doma mladih u Splitu (Ulica slobode 28) s početkom u 20:30 sati.

Prije večernjeg programa Open stage-a, u popodnevnim satima održat će se Cirkviz – opći kviz znanja s osvrtom na tradicionalni i suvremeni „cirkus“! Više informacija o kvizu i kako se prijaviti dostupno je na linku: https://www.facebook.com/events/257880857352177/

Kroz cijeli program bit će dostupno osvježenje na šanku, a kraj večeri zatvoriti će DJ Indlovu.

Raspored događanja:
18:00 h – CIRKVIZ – kviz znanja
20:30 h – OPEN STAGE – večer otvorenog performansa
21:30 h – DJ Indlovu

Open stage dio je godišnjeg programa udruge Cirkus Kolektiv i podržan je od strane Zaklade Kultura nova i Grada Splita.

Dizajn: Nikola Križanac

Prenosimo: Cirkus Kolektiv – udruga za suvremeni cirkus i srodne umjetničke prakse