Aktualno, Nekategorizirano

Potpora razvoju javno-civilnog partnerstva u kulturi

kultura_crNajmanji iznos zatraženih bespovratnih sredstava može biti 300.000 kuna, dok najviši može biti 2.500.000 kuna.

Ovim Pozivom financirat će se aktivnosti jačanja kapaciteta ciljanih skupina u području sudioničkog upravljanja u kulturi i podizanja javne svijesti o dobrom upravljanju u kulturi, razvoj i/ili uspostava modela sudioničkog upravljanja u kulturi, priprema i provedba kulturnih i umjetničkih programa te razvoj suradnje i umrežavanja u području sudioničkog upravljanja u kulturi. Poziv se provodi u okviru specifičnog cilja 11.ii.1 Razvijanje kapaciteta organizacija civilnog društva, osobito NVO i socijalnih partnera te jačanje civilnog i socijalnog dijaloga radi boljeg upravljanja.

Rok za dostavu projektnih prijedloga je do 28.02.2018. godine.

Više informacija možete potražiti OVDJE.