Hrvatska, Nekategorizirano

Poziv na javno savjetovanje o nacrtu poziva Mediji zajednice

logo-min-kultureJavno savjetovanje o Nacrtu ključnih elemenata Poziva na dostavu projektnih prijedloga Mediji zajednice – potpora socijalnom uključivanju putem medija

Ministarstvo kulture provodi javno savjetovanje o Nacrtu ključnih elemenata Poziva na dostavu projektnih prijedloga Mediji zajednice – potpora socijalnom uključivanju putem medija. Savjetovanje je otvoreno do 26. travnja 2018.

Poziv je planiran u okviru Operativnog programa ”Učinkoviti ljudski potencijali” 2014. – 2020., a cilj mu je unaprjeđenje kvalitete medijskog izvještavanja o ranjivim skupinama i podizanje razine javne svijesti o njihovim pravima.

Poveznica na e-Savjetovanje: https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=7097