Aktualno, Nekategorizirano

Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje

zaklada_112_copy89661Poziv je otvoren do 26. veljače, a iznos podrške za Inicijalnu programsku suradnju iznosi 200 tisuća kuna za svako od sedam raspisanih programskih područja.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva raspisala je Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje sa sedam inačica Poziva koje predstavljaju sedam programskih područja (PP) raspisanih ovim Pozivom i to:

PP1 – STEM i organizacije civilnoga društva
PP2 – STEM i razvoj lokalne zajednice
PP3 – Ljudska prava i globalizacija
PP4 – Zapošljavanje mladih kroz međusektorsku suradnju
PP5 – Prevencija i zaštita zdravlja
PP6 – Ovisnosti novog doba
PP7 – Suradnja na Euro-Mediteranu

Na ovaj Poziv mogu se prijaviti isključivo udruge registrirane u Republici Hrvatskoj koje svojim djelovanjem doprinose demokratizaciji i razvoju civilnoga društva u Republici Hrvatskoj u različitim područjima (programskog) djelovanja koja su predviđena ovim Pozivom (sa izuzetkom PP7 sukladno objašnjenjima datim u Uputama za prijavitelje).

Poziv je otvoren do 26. veljače, a iznos podrške za Inicijalnu programsku suradnju iznosi 200 tisuća za svako od raspisanih programskih područja.

Način i uvjeti za prijavu detaljno su opisani u Uputama za prijavu te je iste potrebno dobro proučiti.

Cjelokupna dokumentacija dostupna je OVDJE.