Aktualno, Nekategorizirano

Projekt Ilica: Q’ART – Zimski Q’ARTY Party

Foto: Projekt Ilica

Zimski Q’ARTY PARTY, koji će se održati 19. prosinca 2021. od 10 do 14.30 sati na Britanskom trgu u Zagrebu, posjetiteljima će ponuditi bogati kulturno-umjetnički program i dobru glazbu.

Osim tradicionalne ULUPUH-ove revije u podne na Britanskom trgu, na zimskom izdanju Projekta Ilica: Q’ART pridružit će nam se studenti Akademije likovnih umjetnosti s programom Plati i nosi, kao i bendovi Nikolina Kovačević trio, Souls 4 Souls, DJ Goran Tomaš i Ivana Galić kvartet koji će se pobrinuti za pravi glazbeni doživljaj od Frankopanske do Primorske ulice.

Projekt Ilica: Q’ART ponovno je u znaku humanitarne akcije – ove će nedjelje prikupljati sredstva za dvije snažne djevojčice koje trebaju pomoć.

Više o projektu na stranici projekta i Facebook najavi Zimski Q’ARTY PARTY!