Aktualno, Nekategorizirano

Radionica na temu dobre ekonomije i održive zajednice u Bjelovaru

Prijave su otvorene za organizacije s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.
Prijave su otvorene za organizacije s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.

Radionica “Dobra ekonomija kao strategija prijelaza u održivu zajednicu” održat će se u četvrtak, 28. travnja 2016. godine u Bjelovaru u prostorijama Doma mjesnog odbora Stjepan Radić, Andrije Mohorovičića 59, Bjelovar, od 11.00 do 15.00 sati.

Cilj ove radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnoga društva i predstavnike lokalne zajednice s koracima kojima možemo ostvariti održivu zajednicu: umanjiti i ukloniti društvenu nejednakost, očuvati i razvijati prirodne i društvene resurse, osnažiti lokalnu zajednicu samoorganiziranjem građana i podupirati kvalitetu života društva uopće. Na radionici će biti predstavljeni primjeri dobre ekonomije iz Hrvatske, Europe i svijeta.

Prostor održavanja radionica pristupačan je za osobe s invaliditetom.

Više informacija o prijavi pogledajte ovdje.