Aktualno, Nekategorizirano

Razgovor Obitelji u dobroj vjeri u udruzi Roda

obitelj_u_dobroj_vjeri_facebookRazgovor Obitelji u dobroj vjeri koju organiziraju inicijativa U dobroj vjeri i udruga Dugine obitelji, održat će se 26. veljače s početkom u 19 sati, u prostorijama udruge Roda (Jurja Žerjavića 10, Zagreb).

Razgovor moderira Jadranka Brnčić, a sudjeluju psihologinja Maja Tadić Vujčić s Institua Ivo Pilar, Ivo Šegota i Mario Primorac iz Duginih obitelji, Antonija Potočki iz inicijative U dobroj vjeri i Mihael Sečen iz projekta NeprocjenjivA.

Vjerujemo da obitelj dolazi u različitim formama i vjerujemo da je za obitelj sadržaj važniji od forme. Stoga želimo razgovarati upravo o sadržaju, o odnosima unutar obitelji, o okolini koja djeci pruža siguran prostor za rast i razvoj.

Radujemo se vašem dolasku, pitanjima, komentarima i ugodnoj večeri dijaloga.

Više o događaju pogledajte OVDJE.