Aktualno, Nekategorizirano

Rezerviraj mjesto za radionicu stripa u Klubu Zona

Na klubzona.net otvorene su rezervacije mjesta za sudjelovanje na besplatnoj radionici stripa koja će se u Klubu Zona održavati u dvosatnim terminima od ponedjeljka do subote, od 14. do 19. listopada, od 19:30.

– Sudionici višednevne radionice naučit će ili utvrditi osnove crtanja stripa, saznat će kako napisati dobar strip scenarij, kako likove uvesti u priču i kako se kreativno izraziti u maniri pravog strip crtača. Samostalno i u grupi kreirat će radove za koje će inspiraciju crpiti iz kratkih diskusija o sudjelovanju mladih u društvu pa će crtanje biti zanimljiv zadatak i za početnike i za sudionike koji već imaju neko crtačko iskustvo – najavljuje Ivan Svaguša, akademski slikar i crtač stripova koji je već vodio brojne strip radionice.