Aktualno, Nekategorizirano

SPLIT: Udruga MoSt organizira akciju ‘A di si ti?!’

Foto: facebook.com/udrugamost
Foto: facebook.com/udrugamost

Kao i svih proteklih godina, sav prikupljeni novac namijenjen je isključivo za potrebe korisnica i korisnika Centra za beskućnice i beskućnike Udruge MoSt

Udruga MoSt organizira u Splitu, na Trgu Gaje Bulata, u subotu, 15. prosinca 2018. od 9 do 14 sati, osamnaestu po redu akciju ‘A di si ti?!’, kojom ujedno obilježavaju 20. godišnjicu svoje registracije.

Na štandovima će tom prilikom biti 48 različitih organizacija, institucija, udruga, škola, klubova, stranaka i poduzetnika, koji će ponuditi svoje rukotvorine, usluge te nove i rabljene predmete. Uz to bit će održan i zabavni program, prezentacije sportskih klubova, nagradne igre, defile motorista i druga popratna događanja.

Kao i svih proteklih godina, sav prikupljeni novac namijenjen je isključivo za potrebe korisnica i korisnika Centra za beskućnice i beskućnike Udruge MoSt, kao i za uređenje i opremanje samog Centra.