Aktivizam, Nekategorizirano

Svjetski dan veganstva

Pozivaju na sudjelovanje
Pozivaju na sudjelovanje

– Svjetski dan veganstva obilježava se diljem svijeta na prvi dan studenoga još od 1994. godine. Najbolje ga je obilježiti tako da upoznamo razloge zbog kojih ljudi svakodnevno postaju vegani i na koji način veganstvo pozitivno utječe ne samo na pojedince već na cijelo čovječanstvo, životinje, okoliš i opću održivost – poručuju u udruzi Prijatelji životinja.

Ekipu iz Zagreba pozivamo da nam se u ponedjeljak 31. 10. pridruži na Cvjetnom trgu u 11 sati i zajedno s nama kuša ukusne mafine koje ćemo prikladno posložiti da tvore riječ “vegan”.

Uz slatke mafine, moći će se i premijerno pogledati IFEEL-ov spot za pjesmu “My vegan life”.

Pozivamo sve ostale da proslave ovaj značajan dan kod kuće – pročitajte nešto o toj tematici, pogledajte edukativni film o pravima životinja te pozovite prijatelje da vam se pridruže, preporučite im Vege izazov i počastite ih veganskom hranom.