Aktualno, Nekategorizirano

Tri kreativne radionice u Klubu Zona: Radionica svijeća, nakita i oslikavanja tkanine

U prvom tjednu prosinca, od utorka do četvrtka u 18 sati, u Klubu Zona održavaju se tri jednodnevne besplatne kreativne radionice – 3. prosinca radionica izrade svijeća, 4. prosinca radionca nakita od reciklirane plastike te 5. prosinca radionica oslikavanja tkanine. Rezervacije mjesta dostupne su putem prijavnice na klubzona.net.

– Uz osiguran materijal, na radionici izrade svijeća, sudionici će naučiti kako samostalno izraditi svijeću, obojati vosak, ali i dodati mirise i reciklirati stare svijeće i tako stvoriti korisnu dekoraciju u domu. Sudionici radionice nakita od reciklirane plastika naučit će osnove izrade nakita, a uz malo inspiracije stara plastika spojit će se u nesvakidašnji nakit i dati reciklaži novu razinu. Bojama za tkaninu možemo trajno oslikati odjevni ili drugi uporabni predmet, a sudionici će na radionici saznati na koji način koristiti boju te kako na jednostavan način mogu uljepšati stari komad odjeće ili platnenu torbu – objašnjava Goran Biličić, voditelj Kluba Zona, napominjući da u prosincu Klub Zona nudi i dvadestak drugih besplatnih događanja – edukacija, predavanja, izložbi i tematskih druženja o čemu je više informacija također dostupno na klubzona.net.