Aktualno, Nekategorizirano

Tribina 'Divlji život grada – u suživotu s divljim životinjama'

konferencija_crSklonište u Dumovcu i Prijatelji životinja pokrenuli su veliku kampanju za zaštitu divljih životinja u gradovima, s novinarom i književnikom Perom Kvesićem kao zaštitnim licem. Tribina je nastavak te kampanje kojoj je cilj svima približiti suživot s mnogobrojnim vrstama divljih životinja s kojima se možemo susresti u gradovima te educirati o važnosti mirne koegzistencije. Na tribini će sudjelovati Damir Skok uime Skloništa za nezbrinute životinje Grada Zagreba, Ingeborg Bata iz Udruge za zaštitu divljih životinja AWAP, Robert Matić iz Gradskog ureda za poljoprivredu i šumarstvo, Luka Oman iz udruge Prijatelji životinja te književnik Pero Kvesić. Tribinu će moderirati Tatjana Zajec, voditeljica skloništa u Dumovcu. Tribina je otvorena za sve zainteresirane građanke i građane.