Aktualno, Nekategorizirano

Tribina: Igrom do izražavanja sebe i boljeg shvaćanja tebe

Kreativni ste i želite produbiti svoj potencijal? Ili pak želite probuditi svoju kreativnost iz djetinjstva? Voditeljice radionice pomoći će Vam kroz dramske vježbe osvijestiti kreativne procese uz uvažavanje različitosti percepcije ostalih. Dođite i uvjerite se da će vam igre otvoriti novi kreativni svijet koji će vam pomoći u izražavanju sebe i boljem shvaćanju drugih! 😉

Tribinu “Igrom do izražavanja sebe i boljeg shvaćanja tebe” organiziraju Centar za mlade grada Zagreba i Hrvatska udruga za mirenje, a održat će se u srijedu, 3. srpnja 2019. Ulica Ljudevita Gaja 2 / 3.kat, 10000 Zagreb.

Voditeljice: Ružica Eterović i Natalija Sokol Kvesić, HUM

Prijavi se preko linka:

https://forms.gle/q4hGAESZrkAjgH3o7

Rok za prijavu je 1.7. u podne.

Projekt Centar za mlade grada Zagreba provodi Udruga ZAMISLI s 30 partnera, Hrvatska udruga za mirenje je jedan od njih. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.