Aktivizam, Nekategorizirano

Trokrilni ormarić razmjene u subotu u Zelenoj akciji

U subotu, 21. rujna, svoja vrata otvara naš “Trokrilni ormarić razmjene”, pop-up društveni centar u centru Zagreba!

Od 10 do 22:30 sati u prostorijama Zelene akcije (Frankopanska 1 u dvorištu) održava se cjelodnevni program kojim obilježavamo Europski dan održivih zajednica i potičemo sve pojedince i inicijative voljne sudjelovati u poboljšanju kvalitete življenja u lokalnim zajednicama i stvaranju održivog susjedstva. Program je izbalansiran prema aspektima “glava”, “srce” i “ruke”, što znači da će biti prilike sudjelovati u edukativnim aktivnostima i planirati buduće djelovanje, zaprljati ruke i napraviti nešto konkretno, kao i družiti se i zabavljati s drugim ljudima, koji slično razmišljaju.

Od zajedničkog kuhanja i popravljanja bicikala, ciklokina i joge za djecu i odrasle, do radionice o tome kako pokrenuti inicijativu u svome kvartu te upoznavanja s time što drugi već rade, bit će ponešto za svakoga. Možete donijeti svoje (iskoristive) stvari za razmjenu, a ostavili smo čak i slobodnog prostora za radionice razmjene vještina koje vi možete održati – javite se ako želite nešto ponuditi! Na kraju dana zaokružujemo događaj dokumentarnim filmom i opuštanjem i druženjem uz koncert. Pozvani su i veliki i mali, a ulaz je slobodan.

Cijeli program s više informacija pronađite ovdje:
https://tinyurl.com/yywstl8e

Facebook događaj: https://www.facebook.com/events/2817959574898166/