Ikone alternativne scene Blixa Bargeld i Teho Teardo nastupaju u Jedinstvu

Blixa Bargeld und Teho Teardo in Berlin

Blixa Bargeld und Teho Teardo in Berlin

Blixa Bargeld, ikona europske alternativne scene, pjevač i frontmen kultnih Einstürzende Neubauten te bivši član pratećeg benda Nick Cavea – The Bad Seeds, dolazi premijerno u Pogon Jedinstvo predstaviti svoju novu glazbenu avanturu kojom već nekoliko godina oduševljava ljubitelje eksperimentalnog zvuka širom svijeta.

U partnerstvu s talijanskim skladateljom i producentom Tehom Teardom, nekada predvodnikom industrial benda Meathead, a danas cijenjenim autorom kazališne i filmske glazbe (autor glazbe za Paolo Sorrentinove “The Family Friend” i “Il Divo”, kao i “Ti mene nosiš” naše Ivone Juke), Blixa u ovom projektu stvara jednako autentičnu i originalnu glazbu, kao i unutar matičnih mu Neubautena.

Pročitajte više »

Share via email

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *