Aktualno, Nekategorizirano

Sudjelovanjem u e-savjetovanju kreirate buduću Europu

Izvor i ilustracija Odraz.hr

Građani iz 30 zemalja Europe, u isto vrijeme, na jednom mjestu – zajedničkoj platformi – biraju moguće istraživačke smjerove za budući Europski program istraživanja i inovacija.

Taj se Program želi učiniti odgovornijim, kako bi se oblikovala bolja i željena budućnost za europske građane. Financirani projekti bi trebali odgovoriti na društvene potrebe i doprinijeti rješavanju ključnih društvenih problema.

Uz doprinos svakog sudionika odlučivanju o europskoj istraživačkoj politici, on-line konzultacija može donijeti i novčanu nagradu. Izbor dobitnika će se provesti putem računalnog nasumičnog odabira jedne od prijavljenih e-mail adresa sudionika koji su ispunili upitnik u cijelosti.

On-line upitnik dostupan je na poveznici consultation.cimulact.eu

* On-line savjetovanje provodi se u okviru projekta CIMULACT – Savjetovanje s građanima i različitim dionicima o Obzoru 2020.

ODRAZ – Održivi razvoj zajednice jedan je od 30 partnera u projektu, zadužen za provedbu aktivnosti u Hrvatskoj. Tijek projekta možete pogledati ovdje .