Aktivizam, Nekategorizirano

Pokreni nešto svoje – Program potpore poduzetničkim projektima u Hrvatskoj za 2022.

“Pokreni nešto svoje” je program potpore poduzetničkim projektima u Hrvatskoj. Program potiče projekte s pozitivnim društvenim utjecajem te odgovara na potrebe poduzetnika za financijskom i mentorskom potporom u svrhu započinjanja ili razvoja poslovanja.

Prijavitelji šalju svoju prijavu putem e-obrasca. Krajnji rok za slanje prijava je 14. veljače 2022. do 12 sati (podne).

Vrijeme trajanja projekata je šest i pol mjeseci.

Stručna komisija ocjenjuje projekte sukladno kriterijima navedenima u uputama za prijavitelje.

Mentorstvo

ACT Grupa će ugovorenim projektima za vrijeme trajanja projekta osigurati besplatno:

– mentorstvo u razvoju poduzeća, provedbi projekta i efikasnom korištenju projektnih rezultata,

– mentorstvu u svrhu postizanja pozitivnog društvenog utjecaja,

– mentorstvu u pojedinim poslovnim funkcijama poduzeća, sukladno specifičnim potrebama poduzeća i njihovog poslovanja.

Financijska potpora u 2022. iznosi 74.000 kuna.

E-obrazac za prijavu te više informacija o natječaju možete pronaći ovdje.