Aktualno, Nekategorizirano

Akcija Svi za knjigu, knjiga za svakoga! u Booksi

Akcija Svi za knjigu, knjiga za svakoga! održat će se u petak, 6. ožujka 2020. u 16:00 – 21:00, Booksa, Martićeva 14d, Zagreb.

Još malo i počet će proljeće, predavanja u novom semestru već su skoro počela, zalaufala su se i razna događanja u Booksi i fali još samo da se dogodi i prva ovogodišnja akcija “Svi za knjigu, knjiga za svakoga!” i onda smo odradili sve početke, barem na neko vrijeme!

Štivo koje imamo vrlo je raznoliko: ima puno beletristike, poezija ne zaostaje, a tu je i pozamašna količina knjiga na engleskom, njemačkom i francuskom. Dodajmo još i knjige za djecu, kuharice, publicistiku, knjige iz područja teorije i povijesti književnosti i povijesti umjetnosti…

Sve te knjige bit će vam dostupne za vrijeme ove akcije uz predloženu donaciju od 10 kuna po knjizi.

Ako volite knjige, dobro nam došli/e! (Izvor booksa.hr)