Aktivizam, Inicijative, Nekategorizirano

ARL poziva na tradicionalnu second hand rasprodaju

Sav prihod od prodaje bit će doniran u humanitarne svrhe obiteljima slabijeg imovinskog statusa.
Sav prihod od prodaje bit će doniran u humanitarne svrhe obiteljima slabijeg imovinskog statusa.

Ras(prodaja) svega kreće u petak 15. 04. od 17 do 19 sati nastavlja se tijekom vikenda 16. i 17.04. od 10 do 19 sati.

Svi prijatelji i ljubitelji buvljaka, trgovanja, razmjene i zamjene, hrčci, skupljači perja i svi koji volite primat davat, darivat, trošit i kupovat pozivamo vas na dugo iščekivanu tradicionalnu sacond hand rasprodaju ( proljeće-ljeto 2016. 🙂 rabljenih predmeta, knjiga, odjeće i svega što vam treba i ne treba.

Donirati se može – odjeću za muškarce, žene i djecu (marame, obuća, kape, nakit, burse, odjevni predmeti), opremu za dom od malih kućanskih aparata, ukrasnih predmeta, slika, knjiga, kuhinjskog pribora, igračaka, CD-a, i svega što vama ne treba a nekome drugome fali.

Sav prihod od prodaje bit će doniran u humanitarne svrhe obiteljima slabijeg imovinskog statusa, a u suradnji i koordinaciji s FB grupom Pomoć za Dubrovčane, o čemu ćemo vas izvijestiti.

Art radionica Lazareti