Aktivizam, Nekategorizirano

Održana humanitarna manifestacija Dan ljute naranče 2019.

20190202_105311Udruga DEŠA – Dubrovnik, humanitarnom manifestacijom Dan ljute naranče, koja je u nedjelju održana u Gradskoj kavani za pomoć potrebitim građanima grada Dubrovnika i za liječenje trogodišnjeg dječaka Lukasa s Pelješca, prikupila je vrijednih 6.000,00 kuna, priopćeno je iz udruge.

Dio prikupljenih sredstava ćemo donirati u obliku bonova građanskoj inicijativi koja djeluje kroz FB grupu Pomoć za Dubrovčane, dok ćemo drugi dio sredstava uplatiti za liječenje trogodišnjeg dječaka Lukasa.

Za potrebe ove akcije brojni dubrovački restorani, hoteli i slastičarne izradili su torte i slastice s našim nagrađivanim džemom od ljute naranče. Bez njihovog angažmana ne bismo ostvarili ovakav rezultat. Stoga od srca zahvaljujemo našim nesebičnim donatorima, navodi udruga:

Hotel Rixos Libertas Dubrovnik
Hotel Hilton Imperial Dubrovnik
Restoran Mimoza
Slastičarna Ana
Hotel Park
Restoran Nautika
Turističko-ugostiteljska škola
Hotel Lero
Restoran Kopun
Slastičarna Mala truba Dubrovnik
Restoran Sunset Beach Dubrovnik
Pekara Babić

Udruga zahvaljuje i svojim volonterkama koje su pomagale pri prodaji slastica te medijima na promociji akcije, a posebice zahvaljuju svim građanima i posjetiteljima Feste Svetog Vlaha koji su podržali ovu akciju.