Aktivizam, Nekategorizirano

Besplatne online literarne radionice ‘Pišem ti pismo’ i ‘Želim biti pisac’

Literarne radionice ‘Pišem ti pismo’ i ‘Želim biti pisac’ će, u sklopu projekta Kulturnjak.hr, u studenom voditi Snježana Berak. Kroz ukupno četiri radionice polaznici će imati priliku upoznati istaknute pisce, književne urednike, promotore knjiga i čitanja. Radionice su zamišljene kao spoj teorijskog i praktičnog rada, navodi se na stranici projekta  www.kulturnjak.hr.

Snježana Berak, mag. bibl. i viša knjižničarka u Narodnoj knjižnici ‘Petar Preradović’ u Bjelovaru, dugogodišnja je predsjednica Hrvatskog čitateljskog društva, a danas dopredsjednica, velika promotorica čitanja.

Besplatna online radionica “Želim biti pisac” održat će se 4. 11., 9. 11., 11. 11., i 16. 11. 2021.
u 19:30 sati za polaznike do 25 godina
Svi zainteresirani mogu se prijaviti putem online obrasca.

Gosti na radionici su Ana Đokić, Silvija Šesto, Adela Mihoković, Ana Jembrek i Snježana Babić Višnjić.

Besplatna online radionica „Pišem ti pismo“ održat će se 6. 11., 7. 11., 13. 11. i 14. 11. 2021.
na Zoom aplikaciji u 17 sati za polaznike 54+
Svi zainteresirani mogu se prijaviti putem online obrasca.

Gosti na radionici su Romana Kovačić, Sanja Pilić, Adela Mihoković, Lovro Krsnik, Mirela Barbaroša Šikić.

Vlasnica knjižare Knjigica Adela Mihoković odabrat će najinspirativnije pismo i literarni rad nastao na radionici te pokloniti mu knjigu. Svi polaznici dobivaju potvrdu o sudjelovanju na radionici.

Više informacija potražite na www.kulturnjak.hr ili na Facebook stranici.

Kulturnjak.hr projekt je čiji je nositelj udruga Impress, a provodi se u partnerstvu sa Centrom za razvoj osobnih kompetencija i zaštitu ljudskih prava. Ukupna vrijednost  projekta je 491.008,00 kuna. Europska unija u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda sufinancira iznos od 417.356,80 kuna.

Sadržaj objave je isključiva odgovornost udruge Impress.