Aktualno, Nekategorizirano

Besplatne radionice za nezaposlene žene

cesi_crRadionice su namijenjene dugotrajno nezaposlenim ženama koje žele steći dodatno samopouzdanje i bolje komunikacijske vještine kako bi se lakše snašle u procesu traženja posla. Prvi termin radionice je 10.11.2017. s početkom u 10 sati. Očekivano trajanje radionice je 4 sata. Radionica će se održati u prostoru CESI, Nova cesta 4, polukat.

Cilj je osnažiti žene suočene s višestrukim teškoćama u svijetu rada, a koje su zainteresirane za stjecanje dodatnih komunikacijskih vještina i rada na svojim vještinama.  Radionice pružaju sigurnu i poticajnu okolinu gdje je moguće dijeliti svoje probleme, pitanja koja vas muče, prilike i izazove te razvijati samospoznaju i samopouzdanje. Sudjelovanje donosi i povezivanje s drugim ženama koje se suočavaju sa sličnim problemima.

Zainteresirane osobe moraju popuniti prijavnicu i poslati je voditeljici Anamariji na e-mail: anamarija.tkalcec@cesi.hr  Za sva dodatna pitanja slobodno se obratite telefonom na: 01/ 24 22 800.

Radionice su besplatne.