Aktualno, Nekategorizirano

Civilizacija ljubavi: Poziv na pomoć školarcima

Civilizacija ljubaviCivilizacija Ljubavi je zaklada koja postoji od 2003. godine, ali od 2016. je to naziv prvog online portala za pomaganje. Ideja je spajanje ljudi koji žele pomoći s onima kojima je pomoć potrebna

“Uskoro počinje nova školska godina. Imamo veliki broj ljudi koji su u potrebi i kojima je pomoć potrebna kako bi svoje male školarce poslali u školu. Želimo pozvati sve koji žele pomoći, ali i one kojima je pomoć potrebna da objave svoj oglas na www.civilizacijaljubavi.hr kako bi oglase na vrijeme riješili!”, objavila je Civilizacija Ljubavi na svojem Facebook profilu.

Kako je objašnjeno, Civilizacija Ljubavi je zaklada koja postoji od 2003. godine, ali od 2016. je to naziv prvog online portala za pomaganje u Hrvatskoj. Ideja projekta je spajanje ljudi koji žele pomoći s onima kojima je pomoć potrebna. Kako bi pomoć približili svima, stvorili su jednostavnu platformu za pomaganje na kojoj svatko može zatražiti, ali i ponuditi pomoć.

Tri velika projekta s godišnjim budžetima obilježavaju samostalan rad zaklade:

– kupovina kruha za potrebe Varaždinske pučke kuhinje.

– stipendiranje studenata slabijeg imovinskog stanja s mjesečnim stipendijama.

– školovanje djece plemena Maasai u Africi preko Udruge Zdenac.

Preko Facebooka portal prati više od 10.000 ljudi.

Klaudija Klanjčić, In portal