Aktivizam, Nekategorizirano

Crowdfunding kampanja: Donirajmo udruzi Krugovi za nabavku bicikala

Udruga Krugovi prikuplja sredstva za nabavu novih bicikala koji će služiti volonterima za posjete starijim i nemoćnim, socijalno ugroženim korisnicima na području Grada Zagreba.

“Naša želja je nabavom novih bicikala osigurati vrijednim volonterima bržu, energetski učinkovitu i zdraviju alternativu pri kućnim posjetama, dostavi namirnica i lijekova korisnicima koji su nam neizmjerno zahvalni na pomoći koju im pružamo”, ističu iz udruge.

Trenutno raspolažu starim biciklima, koje je potrebno često popravljati. Pokretanjem kampanje “Krugovi na kotačima“ žele i potaknuti građane na aktivizam, solidarnost, te ih senzibilizirati za potrebe ranjivih skupina i na poteškoće s kojima se susreću volonteri.

Podržati ih možete OVDJE.