Aktualno, Nekategorizirano

Državna nagrada za volontiranje u 2017.

volonteri_crMinistarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku poziva sve zainteresirane pravne i fizičke osobe da podnesu prijave s prijedlozima kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontera/volonterku, koordinatora/koordinatoricu volontiranja i organizatora volontiranja koji su u periodu od travnja 2016. do studenoga 2017. godine sukladno Zakonu o volonterstvu doprinijeli razvoju i afirmaciji volonterstva u Republici Hrvatskoj.

Za nagradu mogu se kandidirati svi volonteri/volonterke, koordinatori/koordinatorice volontera i organizatori volontiranja koji su u periodu od travnja 2016. do studenog 2017. doprinijeli razvoju volonterstva u Republici Hrvatskoj.

Više o natječaju i sve potrebne obrasce za prijavu kandidata/kandidatkinja mogu se preuzeti OVDJE.

Rok za prijavu je 22. studenog 2017. godine.