Aktualno, Nekategorizirano

Edukacija slijepih i slabovidnih osoba za rad u izdavaštvu na novim tehnologijama

Generacija.hr – Udruga za promicanje medijske kulture poziva na edukaciju slijepih i slabovidnih osoba za rad u izdavaštvu na novim tehnologijama. Tema će biti korektura, rad slijepih u Brajičnoj tiskari i časopisi namijenjeni osobama s oštećenjem vida.

Edukacija će se održati u utorak, 13. lipnja 2023. u trajanju od dva sata, s početkom u 13 sati u prostoru Hrvatske knjižnice za slijepe (Ul. Augusta Šenoe 34, Zagreb, I. kat). Voditeljica radionice: Dejana Rakić, stručna suradnica za korekturu Brajične tiskare Hrvatske knjižnice za slijepe.

Edukacija je aktivnost projekta “Jednake mogućnosti” za korisnike ranjivih skupina.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Nositelj projekta je Generacija.hr – Udruga za promicanje medijske kulture, međugeneracijske solidarnosti i zaštite prava mladih, obitelji i umirovljenika. Zaklada “Čujem, vjerujem, vidim” partner je na projektu.

Prijave treba poslati najkasnije do 12. lipnja 2023. godine do 20 sati na e-mail: maja.mahmuljin@generacija.hr.

Izvor: Generacija.hr